Російський «Сбербанк» оголосив про намір піти з України

Російський «Сбербанк» оголосив про намір піти з України
фото Hubs
У Росії санкції проти українського представництва «Сбербанку» вважають незаконними

«Сбербанк Росії» шукає варіанти виходу з українського ринку. Про це пише російське інформаційне агентство Rambler News Service з посиланням на голову «Сбербанку» Германа Грефа.

«Ми шукаємо варіанти виходу з України. З такою позицією уряду ми не маємо багато часу. Я не хотів би нічого коментувати, поки ми не прийдемо до остаточного рішення», – заявив у вівторок Герман Греф.

Окрім того, Греф назвав санкції проти «Сбербанку» в Україні «беззаконними діями».

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України від 15 березня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо російських банків з часткою держави, які працюють в Україні.

Як зазначається в указі, рішення РНБО прийняли у відповідності із статтею 5 Закону України «Про санкції» та з урахуванням пропозицій Національного банку України. Санкції строком на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь повязаних з ними осіб.

Цьому рішенню передували протести проти роботи в Україні дочірніх структур російських банків, які посилилися після того, як «Сбербанк России», представлений в Україні дочірньою структурою ПАТ «Сбербанк», почав визнавати у своїх відділеннях паспорти «ДНР» і «ЛНР». При цьому українська «дочка» російського банку заявила, що не визнаватиме цих документів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук