У Львові створять майданчик для збору харчових відходів від мешканців

Якщо пілотний проект буде успішним, його впровадять на загальноміському рівні

Головні новини Львова 09.11Катерина Родак, 9 листопада 2018, 11:32 554 2

У Львові запустять пілотний проект з компостування харчових та садових відходів від мешканців. Таке рішення погодив виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 9 листопада.

Зокрема, ЛКП «Львівспецкомунтранс» має до 1 грудня цього року визначити територію ЛКП, ЖБК або ОСББ, на якій буде запроваджено цей пілотний проект. На цій ділянці встановлять спеціальні контейнери для роздільного збору харчових та садових відходів, які у подальшому компостуватимуть. Отриманий компост використовуватимуть для озеленення міста.

Окрім того, до 1 березня 2019 року «Львівспецкомунтранс» має встановити на майданчиках для збору великогабаритних і дрібних будівельних відходів контейнери для роздільного збору харчових та садових відходів. З цих майданчиків відходи щоденно вивозитимуть до мобільного обладнання для компостування, яке встановлять або на території ЛКП «Львівспецкомунтранс», або на іншій пристосованій для цього ділянці.

У рішенні також йдеться про те, що ЛКП «Зелене місто» повинно розробити програму застосування компостованих відходів в озелененні міста. Районні адміністрації мають двічі на місяць проводити просвітницьку кампанію щодо роздільного збору сміття серед населення.

Це рішення також передбачає впровадження до 1 червня 2019 року системи роздільного збору та вивезення харчових відходів з міських закладів освіти для їх подальшого компостування.

Як інформував ZAXID.NET, у березні цього року Львівська мерія затвердила впровадження пілотного проекту зі переробки харчових відходів від підприємств.

Нагадаємо також, що під час засідання 9 листопада виконком погодив обмеження використаня поліетиленових одноразових пакувань у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук