Український ринок покинула «дочка» американської страхової компанії AIG

AIG – світовий лідер на ринку страхування майна і загального страхування з 90-річною історією

Дочірня компанія великої американської страхової корпорації American International Group (AIG) – АІГ Україна – припинила свою діяльність. Відповідне рішення акціонерів від 30 травня опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр», пише LIGA.net.

Зазначається, що AIG звернулась до Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, із заявою про анулювання її ліцензій і виключення інформації про фінансову установу з Реєстру фінансових установ країни.

Згідно з повідомленням, рішення є частиною глобальної стратегії AIG і стосується не тільки України.

Про те, що американська AIG згортає бізнес в Україні і Казахстані стало відомо в кінці 2016 року. СК АІГ Україна з тих пір не укладає нові договори страхування і не пролонгує старі.

AIG – світовий лідер на ринку страхування майна і загального страхування з 90-річною історією. Компанія працює більш ніж у 160 країнах і має понад 40 млн клієнтів. АІГ Україна працює з 2000 року.

У 2016 році Reuters писав, що AIG продає частину своїх компаній у Латинській Америці, Центральній та Східній Європі канадській компанії Fairfax Financial Holdings.

До слова, як зазначає «Економічна правда», в 2018 році міжнародна група компаній AXA, представлена в Україні компаніями «AXA Страхування» і «AXA Страхування життя», оголосила, що виходить з українського ринку. Тоді зазначалось, що AXAтакож продала свої українські компанії канадському фінансовому холдингу FairfaxFinancialHoldingLimited.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук