Уряд прийняв рішення про створення державного «Офісу з просування експорту України»

Нова держустанова регулярно допомагатиме експортерам у виході на іноземні ринки

ЕкономікаРоман Ганкевич, 28 березня 20182510
Держпідприємство створено на основі на основі заснованого в кінці 2015 року Офісу з просування експорту

У середу уряд прийняв рішення про утворення державної установи «Офіс з просування експорту України» на основі вже працюючого Офісу з просування експорту. Про це інформує «Урядовий портал».

Як зазначила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталя Микольська, офіс буде регулярно допомагати експортерам у виході на іноземні ринки. Офіс з просування експорту був створений як проектний офіс у 2015 році з ініціативи Мінекономрозвитку, з листопада 2016 року є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві економічного розвиту і торгівлі України.

«Це результат переходу від точкових дій до більш системної допомоги українським експортерам, що передбачено і Експортною стратегією України», - прокоментувала створення держустанови Микольська.

За її словами, офіс створюється відповідно до найкращих світових практик у сфері підтримки та розвитку експорту і займатиметься консультуванням та безпосередньою допомогою експортерам у виході на зовнішні ринки. Трансформаційний період переходу від Офісу з просування експорту до ДУ «Офіс з просування експорту України» закінчиться до грудня 2018 року.

Офіс з просування експорту створив та протестував модель підтримки експортерів, через надання експортних послуг, експортних консультацій, освітніх проектів для експортерів, торгових місій та виставок в країни, що є перспективними для експорту українських товарів та послуг.

Офіс є частиною мережі ЕТРО (Eurorean Trade Promotion Organisations) та верифікатором платформи SheTrades, що відкриває доступ до найкращих міжнародних практик підтримки експортерів та створює нові експортні можливості. З грудня 2016 року офіс підтримується фондом Western NIS Enterprise Fund та проекту The Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук