В окупований Крим приїхали проросійські політики з Італії, Австрії та євродепутат з Румунії

Найчисленніша делегація прибула з Італії, зокрема з регіону, який торік закликав скасувати санкції проти РФ

На територію окупованого Росією Криму приїхали низка проросійських бізнесменів, політиків і громадських діячів з Європи, які візьмуть участь у так званому «Ялтинському міжнародному економічному форумі», пише «Українська правда».

За повідомленнями російських ЗМІ, до Криму прибули, зокрема, бізнесмени і політики з Великої Британії, Німеччини, Греції, Кіпру, Австрії.

Одна з найчисельніших делегацій прибула з італійського регіону Венето. На чолі делегації голова регіональної ради Роберто Чамбетті. Він є членом євроскептичної партії «Ліга Півночі», яка нещодавно домовилася про співпрацю з «Єдиною Росією».

До Криму також прибули члени італійського Сенату (верхня палата парламенту) Серджіо Дівіна («Ліга Півночі») і Бартоломео Амідеі («Вперед, Італіє»).

У складі делегації також політик Стефано Валдегамбері, який виступає з ідеєю проведення референдуму про незалежність регіону Венето від Італії.

Як відомо, торік регіональна рада Венето підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти Росії.

Крім того, на окупований півострів також приїхав депутат Національної ради Австрії (нижньої палати парламенту) від ультраправої «Партії Свободи» Йоганн Хюбнер.

У форумі бере учать румунський євродепутат Лаурентіу Ребега, який представляє в Європарламенті вкрай праву націоналістичну групу «Європа націй і свобод».

Як відомо, Міністерство закордонних справ України закликає іноземців не порушувати українське законодавство, відвідуючи Крим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук