ЛОДА вирішила залучити бюджетників до урочистої ходи на Свято Героїв

В урочистій ході на Свято героїв торік у Львові взяли участь понад тисяча осіб

Для забезпечення масовості під час урочистої ходи на честь Свята Героїв, яке відзначатимуть 27 травня, ЛОДА розіслала листи з проханням забезпечити обов’язкову участь представників бюджетних закладів освіти та охорони здоров’я.

У розпорядження ZAXID.NET потрапила копія листа керівника Львівського обласного медичного інформаційно-аналітичного центру Миколи Дячишин, який він 17 травня розіслав усім керівникам обласних медичних закладів.

«Просимо взяти участь в урочистій ході та надати список осіб з кожного підпорядкованого закладу по 2-3 представники, із зазначенням їхній прізвищ та займаних посад», – зазначено у листі.

Копія листа, який є у розпорядженні ZAXID.NET

Микола Дячишин повідомив ZAXID.NET, що у такий спосіб вдалося організувати участь близько 60 медиків. На запитання, чи така форма підготовки до урочистості не нагадує йому добровільно-примусову участь працівників у радянських маршах до 1 травня, він відповів: «Щось таке є, трошки з душком, але я просто виконавець, і це мають коментувати у департаменті охорони здоров’я ЛОДА».

Керівник відділу кадрового та організаційного забезпечення департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Гладун підтвердив ZAXID.NET, що до ходи залучать 58 медиків львівських з обласних та міських закладів охорони здоров’я.

«Мені це не нагадує підготовку до 1 травня. Свято Героїв – наше свято і ми будемо його святкувати. Те, що медики йтимуть окремою колоною – нормально, так було і минулого року», – заявив він.

З’ясувалося, що ініціатива залучити бюджетників до урочистої ходи походить із управління інформаційної політики ЛОДА. Проте його керівниця Ольга Березюк запевнила, що такі листи не означають примусової участі.

«У ході братимуть участь усі бажаючі: учасники АТО, волонтери, представники влади. Ми звернулися до усіх департаментів ЛОДА з проханням запросити бажаючих взяти у ній участь. Жодних лімітів, що певний департамент має забезпечити участь, скажімо, ста осіб, немає. Інформація про кількість готових долучитися потрібна, щоб сформувати колони перед початком ходи», – пояснила вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук