Весняний діловий форум у Львові зібрав понад дві сотні бізнесменів

Головні новини Львова 20.04Софія Трощук, 20 квітня 2018, 16:53 640 0

У Львові говорили про бізнес та перспективи. У місті відбувся Весняний діловий форум. Головна тема цьогоріч – точка опори.

«Сьогодні аудиторія – керівники і власники компаній, які змінюють цю країну, створюючи нові місця, конкурентні продукти, показуючи, що вони є тими точками опори, на яких базується ця країна», – пояснив організатор заходу та керуючий партнер HD Partners Володимир Глащенков.

Для українських підприємців форум – ще й хороша нагода поговорити про колаборацію та розвиток бізнесів у неформальній обстановці.

«Базою будь-якої підприємницької діяльності є довіра. Якщо вона є, то є розвиток. Якщо немає – то є біда. Тому оця довіра, вона може вибудовуватись, тільки коли є спілкування, коли обмін думками. І я це бачу на цьому форумі протягом дуже багатьох років», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Весна – завжди пора чогось нового. Весняний діловий форум гарний тим, що дійсно можна в такому колі друзів, партнерів поговорити про те, що на нас чекає», – вважає директор із розвитку бізнесу компанії «Київстар» Євген Кражан.

Говорили на форумі про важливість інфраструктури, співпрацю міста й підприємств, середні та довготривалі перспективи розвитку бізнесу. А також про конкурентоспроможність, нові можливості та виклики перед підприємцями.

«Є один виклик, який ми можемо здолати. Це інвестиції. Закордонні чи вітчизняні. Для цього маємо робити продукцію більш технічною, шукати нові шляхи, порівнювати власне із продуктами на глобальному ринку», – пояснив директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Традиційно дискутували й про реформи та період змін в Україні.

«Я не можу сказати, що створені добрі умови для нас. Наприклад, ми працюємо в цілому світі, для компанії, для того, щоб ми могли інвестувати в Україну. Я вважаю, що ще дуже багато треба зробити, перейти від декларацій до реальних утілень тих реформ», – розповів власник компанії «Міст Груп» Ростислав Кісіль.

Утім, кажуть підприємці, незважаючи на важкий період в історії українського бізнесу, саме такі обставини дозволяють створити конкурентоспроможну й сильну компанію.

«Я би виділив топ-темою можливість бачити, незважаючи на труднощі, а може, навіть і завдяки тому, що вони є. Тому що будь-яка складна ситуація створює нові можливості. Коли все ідеально, коли все розвинуте, добитись успіху з нуля, або майже з нуля, надзвичайно важко», – вважає керуючий партнер Nexia DK Роман Білик.

Весняний діловий форум 2018 зібрав понад двісті фахівців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук