Звільнені з ЛОДТРК журналісти зможуть подавати свої програми на конкурс

Працівникам, які потраплять під скорочення у квітні цього року, нададуть переваги на конкурсі програм

СуспільствоСофія Трощук, 30 січня 2018, 19:42 653 0

«Геть профанів із українських екранів!» – із таким гаслом у вівторок, 30 січня, під обласною радою влаштували акцію протесту працівники Львівської державної телерадіокомпанії. Пікетувальники вимагали в депутатів прийняти звернення до центральних органів влади про недопущення скорочення працівників ТРК «Львів», яка відбувається у рамках реформування у львівську регіональну філію ПАТ «Національне суспільне телебачення України» (НСТУ).

«Ми не можемо зрозуміти, чому 240 працівників були поодинці викликані. Нам дали папери, де нам пропонують на конкурсних засадах роботу менеджера в київських, чернівецьких, ужгородських, інших телекомпаніях. Ми не проти, щоби були нові люди, але хочемо бачити конкурс», – розповіла учасниця акції Світлана Максименко.

Учасники акції протесту твердять: те, що відбувається за стінами компанії – це не реформа, а скорочення і втрата незалежності. Мовляв, що пускати у львівський ефір, вирішують у столиці. Тож вимагають змінити методи реформи. Натомість керівництво НСТУ пояснює: працівникам, що потрапили під скорочення, дадуть переваги на виготовлення програм. Тільки тепер це відбуватиметься на конкурсних умовах.

«Ті люди, які будуть звільнені, отримають першочергове право на виготовлення програм. Тобто навіть та людина, яка раніше була в штаті, може і надалі продовжувати робити свою програму, але тепер на основі цивільно-правової угоди», – пояснив Роман Вінтонів, член правління НСТУ.

До слова, на середу, 31 січня, у Львові запланована публічна дискусія представників громадськості та керівників Національної суспільної телерадіокомпанії України, під час якої представники НСТУ обіцяють розповісти мешканцям про реформування ТРК «Львів» і перетворення його на «Суспільне».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук