Керівництво НСТУ публічно розповість про реформування ТРК «Львів»

СуспільствоІ.Р., 27 січня 20187121

У середу, 31 січня, у Львові відбудеться публічна дискусія представників громадськості та керівників Національної суспільної телерадіокомпанії України, під час якої представники НСТУ обіцяють розповісти мешканцям про реформування ТРК «Львів» і перетворення його на «Суспільне».

«Публічна дискусія розставить крапки над “і” та розвінчає міфи, що вже кілька тижнів точаться навколо долі Львівської філії, яка трансформується з колишньої обласної державної телерадіокомпанії у регіональну філію суспільного мовника. Основна увага діалогу буде прикута до найгостріших тем: скорочення штатних посад філії, питання фінансування суспільного мовлення в Україні, наповнення ефіру та процес відбору програм», – мовиться в повідомленні на сторінці події у Facebook.

У розмові з громадськими активістами візьмуть участь члени правління НСТУ Інна Гребенюк та Роман Вінтонів, генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін, PR-директорка НСТУ Вікторія Сидоренка та продюсерка Львівської філії Уляна Антоник.

Дискусія передбачає вільний мікрофон. Взяти участь у зустрічі можуть всі охочі, попередньо заповнивши реєстраційну форму.

Нагадаємо, що на початку січня 215 співробітників ТРК «Львів» отримали листи про скорочення. Журналістів скорочують в межах реформи Національної суспільної телерадіокомпанії України. З 2 квітня львівська філія показуватиме нові програми з новими співробітниками, які отримуватимуть найвищу зарплату у медіа по області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук