Агентство з повернення активів взяло під контроль офіс у газети «Вести»

Агентство з повернення активів взяло під контроль офіс у газети «Вести»
фото LB.ua
Приміщення комплексу «Гуллівер» передали в управління компанії-управителю

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), заявило, що в четвер, 8 лютого, отримало в управління усі приміщення на 31-33 поверхах бізнес-центру «Гуллівер» у Києві, де, зокрема, розміщуються редакції газети, сайту і радіо «Вести». Про це йдеться на сайті відомства.

Приміщення були арештовані в рамках кримінального провадження проти колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Йому інкримінують створення так званих «податкових майданчиків», які у 2011-2014 роках дозволяли ухилятися від сплати податків. Загальна сума збитків, завданих державі, оцінюється майже в 96 млрд гривень.

У Нацагентстві зазначили, що єдиним законним власником зазначених приміщень є компанія-керуючий - на підставі договору управління майном. «Відповідно, всі перешкоди такому управлінню є незаконними і порушують і права компанії-управителя, і це рішення слідчого судді, що є кримінально караним діянням. Будь-яка протидія є неприпустимою. Про загрозу вже проінформовані правоохоронні органи», - йдеться в повідомленні.

Агентство кілька місяців домагалося передачі у своє управління цих приміщень. Востаннє представники АРМА намагалися зайти в «Гуллівер» у суботу, 3 лютого. Тоді їм це не вдалося.

Пізніше прес-служба АРМА повідомила, що виконанню рішення суду заважали невстановлені особи в масках і озброєні холодною зброєю, палицями і помповими рушницями. Вони погрожували представникам компанії, якій сьогодні були передані в управління три поверхи бізнес-центру «Гуллівер». Представники Головної військової прокуратури і Нацполіції прийшли в «Гуллівер» і забезпечили виконання ухвали Печерського суду від 28 вересня. Саме вони подолали опір невстановлених осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук