Антимонопольний комітет оштрафував олігарха Сергія Курченка на 15 млн грн

Штраф накладено через угоду купівлі «Брокбізнесбанку», яку було укладено з порушенням законодавства.

СуспільствоЮрій Братюк, 20 листопада 20181230

У вівторок, 20 листопада, АМКУ оштрафував олігарха Сергія Курченка на 15 млн грн. за фактом купівлі «Брокбізнесбанку» в 2013 році з порушенням антимонопольного законодавства. Про це повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв на своїй сторінці у Facebook.

«Завершилося тривале розслідування, упродовж якого в результаті тісної співпраці з Генеральною прокуратурою України та Службою безпеки України було визначено ставлення контролю і кінцевого бенефіціара-набувача «Брокбізнесбанку». АМКУ прийняв рішення у справі про вчинення економічної концентрації - придбання Курченком С. і групою пов'язаних осіб «Брокбізнесбанку». На Курченко С.В. накладено штраф 15 млн грн», - зазначив Юрій Терентьєв.

Варто уточнити, що восени 2014 року Служба безпеки України заявила, що операція з продажу «Брокбізнесбанку» була незаконною, тому що в серпні 2013 року ці фірми віддали банк пов'язаним між собою компаніям, які не отримали на це належного дозволу від Антимонопольного комітету. У процесі розслідування, 2 жовтня, за запитом Генеральної прокуратури України були заарештовані кошти Курченка в загальній сумі 2 млн доларів США. Гроші були заарештовані в рамках досудового розслідування корупції керівництва «Брокбізнесбанку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук