<

Батальйон «Крим» склав зброю і полишив зону проведення АТО, - комбат

Бійці добровольчого батальйону «Крим»

Командир батальйону «Крим» Іса Акаєв заявив, що його добровольці здали своє озброєння і вийшли із зони проведення антитерористичної операції після наказу генерального штабу збройних сил України, який фактично заборонив знаходження в АТО добровольчих підрозділів.

Про це він розповів в інтерв'ю «Событиям Крыма».

«Після наказу начальника генерального штабу про те, що всі добровільні підрозділи, які не оформлені, які не мають статусу, повинні бути виведені із зони АТО, ми, як законослухняні громадяни, здали зброю на зберігання і вийшли із зони АТО», - сказав Акаєв .

При цьому комбат уточнив, що все наявне в розпорядженні батальйону озброєння є трофейним, з боку держави зброї не надходило.

Також комбат повідомив, що зараз ведуться переговори щодо подальшої долі батальйону.

«Нам пропонують різні варіанти, я не скажу, що нас взагалі не слухають. Але те, що нам пропонують, нас не зовсім влаштовує», - зазначив він.

За словами волонтерки Таїси Гайда, яка довший час вже співпрацює з батальйоном Крим, у командири підрозділу запропонували невідому людину, яка в ньому не служила і не знає його специфіки.

Крім того, комбат підкреслив, що для «Криму» принципово важливо залишитися самостійним підрозділом.

«Ми не хочемо входити ні в який підрозділ, хочемо бути самостійними. Тому що для нас, кримських татар, кримчан, важливо, щоб у нас був свій підрозділ», - підкреслив Акаєв і пояснив, що батальйон був сформований переважно з жителів півострова, головним чином - мусульман.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук