Більшість українців не підтримують проведення виборів на окупованому Донбасі, - опитування

Більшість українців не підтримують проведення виборів на окупованому Донбасі, - опитування
фото УНІАН
ТРК «Донецьк-Сіті»

Більшість українців виступають проти проведення виборів у непідконтрольних Києву районах Донбасу. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного центром «Соціальний моніторинг» і Українським інститутом соціальних досліджень ім. А. Яременка спільно з відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України, пише «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляється, 60% респондентів негативно поставилися до ідеї проведення виборів на непідконтрольних територіях Донбасу, допоки там не буде відновлена українська влада.

Між тим, 27% опитаних підтримали проведення таких виборів, а 13% респондентів не змогли відповісти.

Ідею економічної блокади з боку України окупованих територій Донецької та Луганської областей підтримують 46% опитаних, не підтримують 41%, зазначили, що важко відповісти 13%.

При цьому жителі Західного і Центрального регіонів України виступають переважно за розрив будь-яких економічних відносин з так званими «ДНР/ЛНР». Респонденти, які живуть на сході, півночі, півдні України та на Донбасі в основному проти такого кроку. На заході, в центрі і в Києві підтримують розрив економічних відносин з окупованою територією Донбасу відповідно 68%, 69% та 60% (не підтримують 27%, 25% і 31%, не змогли відповісти 4%, 5% і 9%).

На півночі, сході, півдні України та на Донбасі не підтримують таку ідею відповідно 50%, 44%, 58% та 67%, підтримують 43%, 29%, 17% і 24%, зазначили, що важко відповісти 7%, 27%, 25% і 9%.

Дослідження проводилося з 11 по 16 серпня 2016 року в усіх областях України, за винятком підконтрольних сепаратистам територій Донбасу та Криму. Опитано 2016 респондентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук