Бойовики захопили меткомбінат Тарути та передали його Курченкові

СуспільствоВолодимир Пиріг, 28 листопада 201713021

Алчевський металургійний комбінат (АМК), який розташований на тимчасово непідконтрольній території України в Луганській області та входить до «Індустріального союзу Донбасу» (ІСД) за погодженням з бойовиками перейшов під управління компанії «Внешторгсервис» українського олігарха-втікача Сергія Курченка, повідомило агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на свої джерела.

Співрозмовник агентства зазначив, що цехами підприємства ходять представники компанії, оглядають обладнання, опитують працівників комбінату.

«Меткомбінат ІСД “віджали” за прикладом підприємств “Метінвесту”», – констатував один зі співрозмовників агентства.

Інше джерело, близьке до компанії «Внешторгсервис», безпосередньо не відповіло на запитання про перехід АМК під її контроль, але визнало, що інформація агентства достовірна.

При цьому обидва джерела не уточнили, коли планується запустити в роботу АМК.

В той же час директор правового департаменту ІСД Сергій Ткаченко не став коментувати ситуацію на АМК, пославшись на непоінформованість через знаходження в даний момент у відрядженні.

«Потрібно прояснити ситуацію, поки нічого сказати не можу. Але до цього ми контролювали підприємство, там були наші менеджери», – зазначив Ткаченко.

ІСД заснована у 1995 році, є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат, Дніпровський меткомбінат, меткомбінат Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa.

Контрольний пакет акцій ІСД належить пулу російських інвесторів, що включає одного з творців металургійної компанії Євраз Олександра Катуніна. Власниками ще 49,9% акцій ІСД є українські бізнесмени Сергій Тарута і Олег Мкртчан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук