Через легковажність львівських депутатів бюджет міста недоотримує мільйони гривень

Головні новини Львова за 25.03Віталій Кубліков, 25 березня 2015, 19:07 682 0
дивіться також

Деякі ухвали залежуються в канцелярії Львівської міськради роками. Вони не голосуються від сесії до сесії. Депутати навіть після обговорення земельних питань у спеціальних комісіях їх чомусь не візують. На сьогодні таких ухвал, які чи то переносяться, чи не голосуються, назбиралося вже зо два десятки. Це тільки з останнього пленарного засідання.

Підприємці, які мають приватизовані склади на Персенківці розповідають, що хочуть взяти в оренду клаптик землі. Бути на цій ділянці на «пташиних» правах не хочуть. Та вже понад чотири роки їхнє питання зависає в сесійному залі.

«Хочемо нормально платити податки.Тож не для якогось будівництва. Тож не для якогось будівництва чи ще чогось, тож для під`їзних шляхів», – розповів заступник директора гуртівні Богдан Шийка.

І таких прикладів по місту є чимало, констатують у Ратуші. Проекти ухвал проходять кілька комісій, у які входять ті самі депутати, але тільки доходить до діла – більшість вперто не голосує.

«Після кожної сесії я даю доручення своїм працівникам, вони розглядають ті ухвали, які були перенесені або відхилені, і ми вивчаємо, скільки б це могло бути надходжень до бюджету. Можемо говорити про сотні і навіть мільйони гривень», – констатує керівник міського управління регулювання земельних відносин Сергій Коровайник.

Рішення комісій мають лише рекомендаційний характер. Кінцеве ж слово – за більшістю обранців.

«Ці голосування чи перенесення мають консолідований характер. Вони погоджуються з усіма фракціями, з усіма депутатами», – запевнив голова комісії з питань землекористування ЛМР Руслан Валько.

А от депутати-мажоритарники такій тенденції в сесійній залі дивуються. Юрій Кужелюк каже, подібне буває не лише із земельними питаннями, а й майновими, і навіть загальноміськими.

«Буває так, що всі розглянули, а встає депутат і каже: а я ще хочу ознайомитися. Оці перебирання, ця війна між депутатським корпусом і міським головою не приносить добра, бо в підсумку страждає споживач», – констатує обранець кількох скликань Юрій Кужелюк.

Підприємці та звичайні львів`яни, які роками чекають на добру волю депутатів, тепер в очікуванні місцевих виборів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук