Чиновник часів Януковича став заступником секретаря РНБО

Олексій Соловйов до призначення в РНБО був заступником міністра охорони здоров’я України

Президент Володимир Зеленський призначив Олексія Соловйова заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Відповідний указ президента №57/2020 від 25 лютого оприлюднено на сайті глави держави.

«Призначити Соловйова Олексія Станіславовича заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України», – йдеться в документі.

Олексій Соловйов, який обіймав посаду голови Державної служби з лікарських засобів за часів президента Віктора Януковича, був звільнений 30 квітня 2014 року.

Як випливає з електронної декларації Соловйова, яку він подав як кандидат на посаду заступника секретаря РНБО, до призначення він працював у ВАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом».

На сайті МАУП повідомляється, що Соловйов Олексій Станіславович - доктор медичних наук, доктор фармацевтичних наук, завідує кафедрою загальної та клінічної фармації.

За сумісництвом Соловйов працював у Національній медичній академії післядипломної освіти П. Л. Шупика, був головою правління громадської спілки «Українська медико-фармацевтична асоціація», а також займався приватним бізнесом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук