Чиновники Міноборони на Херсонщині купили небоєздатні вертольоти

Військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України розпочала кримінальне провадження стосовно чиновників з Міністерства оборони України, які двічі закупили непридатні для військових цілей вертольоти.

Як повідомили у прес-службі військової прокуратури Південного регіону України, встановлено, що згідно з державним контрактом, укладеним між приватним акціонерним товариством «Мотор Січ» і Міноборони України, для Збройних сил України були закуплені вертольоти, непридатні для використання у військових цілях, оскільки за своїм технічним станом і обладнанням вони не можуть виконувати завдання за призначенням. При цьому службові особи військової частини прийняли зазначені вертольоти і поставили в штат частини.

Разом з тим встановлено, що ці вертольоти раніше вже були на балансі Міноборони України і в 2010 році міністерство реалізовувало їх підприємству «Мотор Січ» як надлишкове військове майно, непридатне до використання. Нібито після цього підприємство здійснило ремонт вертольотів і їх відомство заново закупило в 2014-15 роках. Однак, під час перевірки, проведеної в листопаді, встановлено, що ця техніка непридатна для військових цілей.

У прокуратурі заявили, що такими діями службових осіб державі завдано збитків на суму близько 12,7 млн грн. Військова прокуратура Херсонського гарнізону почала кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби) Кримінального кодексу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук