Депутати «Народного фронту» вимагають забрати ліцензію в «Інтера»

Нардепи з фракції «Народний фронт» вимагають припинити російську медіа-агресію в Україні та скасувати незаконне рішення Нацради з питань телебачення та радіомовлення про продовження ліцензії телеканалу «Інтер».

Про це заявили члени фракції Сергій Висоцький та Микола Княжицький 25 лютого перед початком розгляду у Київському апеляційному адміністративному суді справи щодо скасування рішення про продовження ліцензії «Інтеру».

«Агресія в інформаційному просторі – це початок агресії в просторі реальному. Наша війна на Сході за звільнення від російської окупації – це є продовження тієї роботи, яку ми всі, українці, не подужали раніше, а саме, коли російські медіа заходили сюди і дискредитували українську ідею і державу», – заявив Висоцький.

Він наголосив, що сьогодні українські громадяни не мають права допустити ті ж самі помилки, як і 10-15 років тому, а саме «лібералізм щодо до рупорів Кремля та агентів впливу ФСБ в Україні».

«Тому дуже важливо, щоб російський вплив із медіа, бізнесу та політики був викорінений в Україні. За це ми всі і боремося. І я впевнений, що наша боротьба буде успішною», – наголосив він.

Висоцький також нагадав, що вони разом з колегами ще рік тому зареєстрували законопроект про повну заборону телеканалів, кінцевими бенефіціарами яких виступають російські юридичні чи фізичні особи, до яких належав і телеканал «Інтер», оскільки 23% акцій цього телеканалу належало російському «Першому каналу». Однак цей законопроект, за його словами, тоді навіть не зміг потрапити у профільні комітети через «великий опір деяких гілок влади та депутатів».

У свою чергу Княжицький зазначив, що дія ліцензії телеканалу «Інтер» завершилася ще у 2011 році, у зв’язку з чим «телеканал незаконно проводив мовлення».

Більше того, за його словами, Нацрада з питань телерадіомовлення не оголосила передбачений процедурою конкурс на отримання ліцензії, а автоматично продовжила ліцензію телеканалу «Інтер». Після цього телеканал «Малятко ТБ» подав до суду з приводу таких дій Нацради.

За інформацією Княжицького, один з суддів, який раніше вів справу телеканалу «Малятко ТБ» проти «Інтера», «помітили у VIP-ложі НСК «Олімпійський» разом з Фурсіним – партнером одного з засновників телеканалу «Інтер».

«Нацрада з питань телерадіомовлення діяла абсолютно непрозоро і незрозуміло, тому цей судовий процес можна назвати корупційним», – наголосив він.

Як згодом повідомив Княжицький, суд переніс засідання у цій справі на 3 березня у зв’язку з тим, що телеканал «Інтер» не надав усі необхідні статутні та установчі документи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук