<

Для мешканців двох районів Львова відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Головні новини Львова за 11.06Ірина Ващишин, 11 червня 2015, 16:40 1185 0

11 червня для мешканців Залізничного та Франківського районів Львова відкрили нову амбулаторію сімейної медицини. Медичний заклад комунальної 5-ї міської клінічної поліклініки на вул. Любінській, 94 є третім закладом такого типу у складі поліклініки, а обслуговуватись у ньому зможуть понад 9 тисяч мешканців прилеглих районів.

В приміщеннях, де розмістилась нова амбулаторія сімейної медицини, ремонт завершили в кінці травня та витратили на це понад 800 тис. грн. з міського бюджету. Додатково для облаштування кабінетів виділили ще 35 тис. грн. та 102 тис. грн. позабюджетних коштів.

До структури новоствореної амбулаторії входить 6 сімейно-територіальних дільниць. Усі кабінети амбулаторії розміщені на першому поверсі житлового будинку: реєстратура, хол, кабінети завідувача і старшої медичної сестри, 3 кабінети сімейних лікарів, маніпуляційний кабінет, кабінети щеплень, персоналу, зберігання інвентарю. Загальна площа амбулаторії – 151,3 м. кв.

Загалом, в амбулаторії на вул. Любінській, 94 будуть працювати 7 сімейних лікарів, 9 медичних сестер загальної практики сімейної медицини, медичні сестри процедурного кабінету і кабінету щеплень.

Амбулаторія працюватиме в будні дні з 08:00 до 19:00.

Нагадаємо, 10 квітня 2014 року на сесійному засіданні депутати Львівської міськради надали в оренду для створення амбулаторії на Любінській, 94 нежитлові приміщення. Проект ухвали пропонував надати це приміщення в оренду на 25 років. Однак на вимогу депутатів від «Свободи», термін оренди скоротили до 1 року.

Як повідомляв ZAXID.NET, вкінці квітня у Львові на вул Лінкольна, 53 відкрили амбулаторію сімейної медицини. Медичний заклад буде обслуговувати 13500 мешканців навколишніх будинків, яким раніше доводилося їздити у другу поліклініку на вулицю Мазепи. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук