До 2018 року з органів прокуратури буде звільнено 8,5 тис. працівників

В україні прокурорських працівників налічується більше, ніж у Росії

До 2018 року з органів прокуратури буде звільнено 8,5 тис. працівників
фото ТСН
Заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе

До початку 2018 року загальна чисельність прокурорських працівників в Україні не повинна перевищувати 10 тис. Осіб, заявив заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе на Раді з питань судової реформи.

За його словами, станом на сьогодні в органах прокуратури налічується 18,5 тис. осіб, а така кількість прокурорських працівників є рекордною, і навіть більшою, ніж у Росії, заявив чиновник.

«Ми прийняли рішення почати оптимізацію: замість 638 районних прокуратур будуть створені місцеві прокуратури. Їх буде не більше 178. Всі посади керівного складу місцевих прокуратур – прокурори та їхні заступники – будуть набиратися через відкриті конкурси», — сказав Сакварелідзе, якого цитує УНІАН.

Також він повідомив, що до 15 грудня вже будуть призначені місцеві прокурори, створені місцеві прокуратури на всіх рівнях, а з 15 грудня почнеться наступний етап – реорганізація регіональних прокуратур. Він додав, що регіональні прокуратури також потребують оптимізації, оскільки на сьогодні їхні штати занадто роздуті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук