До кінця травня АТП-1 отримає 10 нових автобусів

До кінця травня АТП-1 отримає 10 нових автобусів
Перший автобус сфотографували під час випробувань користувачі соцмереж

Львівське комунальне АТП-1 отримає десять нових низькопідлогових автобусів, виготовлених СП «Електронтранс» до кінця травня. Наразі виробник завершив складання всіх автобусів, але очікує на поставку двигунів з-за кордону.

У вересні 2015 року «Електронтранс» переміг у конкурсі на поставку десяти нових автобусів для АТП-1. Спочатку планувалося, що автобуси комунальний перевізник отримає в березні 2016 року, а перші три на АТП сподівалися отримати ще в січні. Однак пізніше термін дії договору продовжили до 30 травня.

Комерційний директор «Електронтрансу» Володимир Будзан запевнив ZAXID.NET, що до кінця травня виробник передасть АТП-1 усі автобуси.

За його словами, наразі зібрані вже всі кузови автобусів, однак двигун встановили лише в одному. «Замовник записав у документації двигун екологічного стандарту Євро-4. Але в 2016 році вступило в дію багато норм. Зокрема, в Україні став обов’язковим стандарт Євро-5. Ми домовилися з АТП, що поставимо двигун стандарту Євро-5. Відповідно, довелося замовляти нові двигуни у фірми-виробника», – розповів Будзан.

Володимир Будзан зазначив, що двигуни «Електронтранс» замовив у американської компанії «Cummins». Фірма передала львівському коцерну один двигун, який успішно пройшов випробування.

Тепер «Електронтранс» очікує на поставку решти двигунів із заводу у Великобританії. «Автобуси готові і чекають лише на двигуни. Йде підготовка документів для передачі АТП-1 цих автобусів», – сказав Будзан.

Він також додав, що один автобус розрахований на 106 пасажирів загалом та на 34 місця для сидіння. Кондиціонерів у автобусах не буде, оскільки замовник у документації конкурсних торгів таких вимог не встановив.

Разом з тим, за словами в.о. директора АТП-1 Ярослава Іванця, підприємство вже розрахувалося з «Електронтрасном» і тепер лише очікує на нові автобуси. Однак на АТП ще не вирішили, на які маршрути їх пустити. 

Додамо, що вже у 2016 році АТП-1 оголосило конкурс на постачання ще 55 низькопідлогових автобусів загальною вартістю 200 млн грн, на який подали пропозиції чотири фірми. Переможцем торгів знову став львівський «Електронтранс». Однак інший учасник торгів – ТОВ «УкрЄвроМАЗ» – оскаржив результати тендеру. Тому договір з «Електронтрансом» АТП-1 ще не підписало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук