Фінські резервісти отримають пам'ятки про порядок дій на випадок війни

СвітРоман Ганкевич, 26 квітня 20152750
З 27 квітня у Фінляндії стартує мобілізаційна кампанія для 900 тис. резервістів

У Фінляндії 900 тис. резервістів отримають у травні персональні листи «Про завдання військового часу», де мовиться про те, що їм потрібно робити у разі виникнення війни. Про це інформує фінська газета Helsingin Sanomat.

У листах розповідається про порядок призову, що резервістам належить робити в армії, де вони проходитимуть службу тощо. Вони повинні будуть також уточнити для фінського міністерства оборони (Сил оборони) зміни у своєму житті, роботі, освіті, оновити анкетні дані.

Зазначається що, вже з понеділка, 27 квітня, Сили оборони Фінляндії почнуть інформувати населення про цілі і завдання кампанії серед резервістів.

Як розповів начальник служби зв'язків з громадськістю полковник Міка Калліомаа (Mika Kalliomaa), «до інформаційної діяльності будуть залучені соціальні мережі, підготовлені відеоролики, щоб листи не стали ні для кого несподіванкою».

Інформація буде також поширюватися на сайті Сил оборони. По каналах телерадіомовлення Yle і в YouTube будуть показані спеціальні відеоролики. Відео починається з фрази «У Сил оборони для тебе є повідомлення!».

Листи не отримають лиш ті громадяни, які не підлягають призову: особи старше 60 років, звільнені від служби, які постійно проживають за кордоном, ув'язнені і т.п.

Представники Сил оборони також повідомили, що зразки листів резервістам будуть продемонстровані громаді 4 травня.

Також повідомляється, що Сили оборони починають проведення реєстрації десятків тисяч автомашин, що знаходяться в особистому користуванні. Особливий інтерес у військових викликають автомобілі не старше 4-5 років і з чотирма ведучими колесами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук