Генштаб пропонує надавати статус учасника бойових дій автоматично

Представники Генерального штабу України заявили, що статус учасника бойових дій потрібно надавати безпосередньо під час виконання завдань у зоні проведення АТО, а не після повернення військового.

«Несправедливим є такий стан справ, коли чиновник повертається із зони АТО, провівши там кілька днів, і отримує статус учасника бойових дій, а більшість бійців перебувають по кілька місяців на передовій і статус УБД отримують лише після повернення із зони АТО», – йдеться у повідомленні прес-служби Генштабу.

При цьому у Генштабі вважають, що на сьогодні є очевидною необхідність ревізії списків учасників бойових дій. Тому що є велика різниця, яка викликає справедливе обурення військовослужбовців, котрі протягом тривалого часу виконують завдання у зоні АТО на передовій.

«Бути в тилових районах зони АТО чи на передовій – принципова різниця. Статус УБД мають отримувати лише безпосередні учасники бойових дій», – заявили у Генштабі.

Тому Генеральний штаб ініціює пропозицію, що поранені в зоні АТО військовослужбовці мають автоматично отримувати статус УБД, як такі, що кров’ю підтвердили свою діяльність в антитерористичній операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук