Греція-Україна. Трохи про футбольний НУДизм…

Андрій Жолоб, 15 листопада 200910550

«Нудно», - думав Шевченко, бігаючи полем афінського стадіону. Йому навіть думалося, як в дитинстві, отак протяжно «нуууууууууууднооооооо». Насправді робити йому на полі сьогодні було нічого, і його хлопцям, і грекам футболити сьогодні відверто не хотілося. Шева пригадав, як напередодні проводили тренування, тоді у нього і з’явилося якесь отаке передчуття – гри не буде. А таки вгадав, бігати треба було, аби заробити трохи.

В якийсь момент Андрій побачив Толіка Тимощука, який неспішно пробігав поруч… В очах Тимощука великими друкованими червоними літерами було написано слово «НУДНО». І ані погода, ані магнітні бурі, ані навіть особисті проблеми тут були абсолютно ні до чого. От хоч вмри – не було бажання грати у футбол. Усім хотілося швидше матч закінчити і забратися додому, щоправда, Карагуніс з усіма своїми сальпінгідісами навіть намагався по воротах П’ятова пробивати – інакше власні вболівальники на рідному стадіоні не зрозуміли б.

В якийсь момент П’ятов, вибиваючи м’яча з власного штрафного, аж вдарив попри той м’яч, просто в повітря. В голові Андрія-воротаря занудно просунулася думка «тьху, ну вас всіх в баню».

А на тренерській лавці сиділи і нудилися обидва тренери – Рехагель і Михайличенко. Загалом Рехагель навіть планував виграти матч, навіть півблокнота ідеями, як це зробити, списав… Однак занудство команди, яка приїхала з далекої України, пробити не вдалося. Окрім того, геррові Отто мозґи муляла вперта думка – ті українці і його футболістів своїм занудством заразили.

Втомили себе, змучили суперників і отой весь народ, який за цією футбольною каторгою стежив через плазмові хайтеківські «Соні» і старовинні чорно-білі «Електрони». Вони ввімкнуть цю ж апаратуру 18 листопада, бо попри всі занудства спостерігатимуть за своєю збірною, бо «все на світі можна вибирати, сину…вибрала усіх нас збірна України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук