Інвестиція в дитячі таланти

Суспільство9 листопада 2016, 19:30 556 0

За 5 років співпраці між компанією ДТЕК та громадою Добротвора в рамках Стратегії соціального партнерства з’явилось багато корисних ініціатив та проектів у сферах охорони здоров’я, енергоефективності, розвитку інфраструктури та бізнес-середовища. Та, мабуть, найбільш важливі з них ті, що спрямовані на підтримку та розвиток дітей.

Нещодавно, завдяки конкурсу міні-грантів, компанія ДТЕК виділила кошти на обладнання для Добротвірської художньої студії «Олівець». А тепер – допомогла і музичній школі, що працює у Добротворі вже більше 20-ти років.

Виділені три роки тому 2,3 мільйони гривень від енергетичної компанії ДТЕК допомогли зробити капітальний ремонт у будівлі для музичної школи, тож тепер і викладачам, і учням не треба тіснитися в кількох кімнатах колишнього гуртожитку. У нових, просторих, добре обладнаних кімнатах умови для творчості набагато кращі. Діти навчаються грі на 15-ти музичних інструментах, до яких віднедавна додався і новенький рояль вартістю 370 тисяч гривень.

«Зараз ми маємо великий зал, сцену та рояль. Це навіть не можна порівняти з ним, що було кілька років тому. В дітей, які зараз приходять вчитись в нашу музичну школу є значно більше можливостей, ніж було у мене та моїх однолітків ще три роки тому», – розповіла Діана Збитковська, яка вже 6-тий рік вчиться грати на фортепіано.

А директор Добротвірської музичної школи Ігор Таней вважає, що така інвестиція окупиться народженням нових талантів, які згодом стануть гордістю і Добротвора, і України: «Коли компанія обрала нас, я зрозумів, що ДТЕК працює в стратегічному плані на перспективу. Купивши рояль, це неодноразове вливання коштів як в заміну якоїсь труби чи латання ям на дорозі, а це перспектива, бо діти будуть мати можливість займатись на цьому інструменті дуже довго. Я дякую компанії і вважаю, що, допомагаючи дітям, ДТЕК обрала добрий напрямок. Вкладення капіталу в розвиток дітей – це ефективне вкладення, бо діти – наше майбутнє».

Крім ремонту та роялю, Добротвірська музична школа отримала ще один подарунок – перемогли у програмі міні-грантів «Місто своїми руками» по напрямку енергоефективність. На отримані кошти в школі замінили всі лампочки на енергоощадні, що дозволило не лише покращити освітлення у вечірній час, коли тут навчається більшість учнів, а й зекономити значні кошти на електроенергії.

Компанія ДТЕК продовжує опікуватися освітніми закладами Добротвора, підтримуючи юні таланти та покращуючи умови для здобуття якісної освіти у рідному місті. 

Автор Марія Дяків

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук