<

Канадські інструктори навчатимуть українських солдат з осені

Канада відправить в Україну 200 військових інструкторів для підготовки фахівців Збройних сил України у рамках навчань, які заплановані із серпня 2015 року до березня 2017 року. Про це заявив міністр національної оборони Канади Джейсон Келлі на Яворівському полігоні, повідомило УНН з посиланням на міністерство оборони.

За інформацією міністра оборони Канади, програма спільних навчань розрахована із серпня 2015 року аж до березня 2017 року. Канадські інструктори навчатимуть військовослужбовців українських механізованих підрозділів на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині.

Частина військових інструкторів ЗС Канади здійснюватиме підготовку українських саперів за провідними методиками протидії вибуховим пристроям упродовж спеціального курсу в Кам’янці-Подільському.

Окремі тренінги від канадських інструкторів передбачені для українських військових медиків, військової служби правопорядку та офіцерів логістичного забезпечення

Канадський міністр підкреслив постійну підтримку Канадою суверенітету і територіальної цілісності України. «Прем’єр міністр Канади Стівен Харпер, який нещодавно відвідував Україну утретє, за останніх півтора роки, відмітив, що Канада ніколи не визнає незаконну окупацію Росією Криму. І буде усталено дотримуватись цієї позиці», — зазначив Джейсон Келлі.

Він додав, що Канада, Великобританія, США сподіваються на довгострокову співпрацю із оборонним відомством України у сфері розширення бойових спроможностей.

«До того ж, для нас є символічним, що військовослужбовці Канади перебуватимуть разом із українцями у складний для вашої країни час. До того ж, і наші військовослужбовці багато чому будуть навчатись у своїх українських колег. Розглядається інтеграційний формат навчань, адже нам є багато чого повчитися один в одного», — зазначив він.

Нагадаємо, на Яворівському полігоні проводиться українсько-американське комплексне тактичне навчання «Фіарлес Гардіан-2015».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук