Киргизького міністра оборони звільнено за корупцію

СвітЛюбко Петренко, 12 жовтня 20151160
Киргизького міністра оборони звільнено за корупцію

Міністра оборони Киргизької Республіки Абібіллу Кудайбердієва звільнено зі займаної посади. Напередодні Військова прокуратура країни висунула йому звинувачення в причетності до справи про корупцію – повідомив інформаційний киргизький портал K-News.

 «Президент Киргизької Республіки Алмазбек Атамбаєв сьогодні, 12 жовтня, підписав указ про звільнення Кудайбердіева Абібілли Алимовіча від займаної посади міністра оборони Киргизької Республіки», - повідомляється на сайті президента країни.

У військовій прокуратурі міністрові оборони Кудайбердієву закидають, що він у серпні 2014 року своїм наказом «надав для потреб державного підприємства «Аскер Курулуш» 12 млн сомів зі спеціальних коштів Міністерства оборони як позику терміном на 2 роки, чим порушив бюджетне законодавство республіки. Ці грошові кошти приховані від обліку шляхом надання недостовірних відомостей під час складання проектів бюджету та затвердження республіканського бюджету і використовувалися в цілях особистого збагачення окремих посадових осіб Міністерства оборони КР та ДП «Аскер-Курулуш».

Як повідомляється, виконання обов'язків міністра оборони Киргизстану покладено на першого заступника міністра оборони Заміра Суєркулова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук