Клуб Ділових Людей відсвяткував сьому річницю успішної роботи

Суспільствопромоція, 17 листопада 2016, 11:56 467 0

7 років успішної роботи. Клуб Ділових Людей на сьогодні об'єднує підприємців із шести регіонів України.

«Безпосередньо наші офіси працюють у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську і доєднується Луцьк та Рівне. Бізнес-Клуб створений для того, щоб робити економічні та соціальні реформи через розвиток малого підприємництва», – сказав голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк.

Клуб сприяє розвитку бізнесу учасників через діяльносіть персональних асистентів, внутрішніх бізнес-груп, постійних тренінгів та професійного вишколу у власній бізнес-школі.

«Ми зорганізували нову систему навчання. Ми намагаємося відтворити в Україні Болонську систему навчання, де потрібно отримати 15 компетенцій в бізнесі, які повинен мати професійний управлінець», – розповів директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков.

На сьогодні вступити до Бізнес-клубу можна лише за рекомендаціями діючих учасників. Не дарма друга назва спільноти – Клуб надійних людей.

«В нас тут створене таке середовище, коло однодумців, де зустрічаються виключно люди з високою персональною етикою. У звичайному житті це також порядні люди і, які в бізнесі, теж дотримуються цієї етики», – пояснила Ірина Снітинська, учасниця бізнес-клубу.

Міжнародний Клуб Ділових Людей на сьогодні об'єднав вже понад 1000 надійних підприємців малого та середнього бізнесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук