Команда Львівської міськради поділилася досвідом із громадськістю Харкова

СуспільствоОрися Шиян, 17 жовтня 20181650
Команда Львівської міськради поділилася досвідом із громадськістю Харкова
фото ЛМР
Харків - 21 місто, в якому відбулася дискусія Urban Talks

17 жовтня чергова зустріч Urban Talks відбувається у Харкові. Міський голова Львова Андрій Садовий та команда міськради презентують найуспішніші проекти розвитку Львова.

«Харків — одне з міст, яке має великий інтелектуальний потенціал, в ньому активно розвивається ІТ, тому є куди рухатися. Але в нас немає жодної державної інституції, яка б допомагала містам розвиватися з точки зору генеральних планів, успішних стратегій. Бо міста — це точки розвитку, які рухають країну вперед. Тому усі міста мають бути успішними, і для того ми передаємо свій досвід і переймаємо досвід інших міст», — сказав Андрій Садовий.

Для кращої міграції між містами потрібне пряме авіасполучення між ними, вважає міський голова Львова. Також у Харкові провели дискусію про архітектуру та стратегії, розвиток міської екосистеми, бренд міста та конференц-індустрію.

фото прес-служби ЛМР

Про важливість міського планування та архітектурні принципи Львова розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський. Андрій Москаленко гвоорив про креативний розвиток та екосистему міста та як перетворити місто в бренд. Ідеями розвитку індустрії ділової гостинності поділився директор Львівського конференц-бюро Андрій Павлів.

Напередодні Urban Talks Андрій Садовий з дружиною і колегами відвідав Харківський художній музей, підприємство «Grande Marine», яке виробляє човни, на якому поспілкувались про розвиток суднобудівництва.

Також мер зустрівся із місцевими студентами. «Найбільше коштів треба інвестувати в освіту. Тому що без мудрих дітей ми не будемо мати мудрої країни», — акцентував мер Львова.

«Сучасне і майбутнє в Україні і цілому світі творять міста. І роль міст буде зростати», — зазначив виконавчий директор компанії «Спецвузавтоматика», у приміщенні якої відбулася зустріч, Сергій Гайдук.

Нагадаємо, Urban Talks — це дискусійна платформа для дружнього діалогу та співпраці між українськими містами. Під час заходу представники міських рад і громадських організацій діляться корисними практиками та презентують власний успішний досвід розвитку міст. Такий обмін досвідом вже відбувся у 21 місті України — Рівному, Житомирі, Чернівцях, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Краматорську, Слов’янську, Запоріжжі, Маріуполі, Нікополі, Дніпрі, Херсоні, Миколаєві, Хмельницькому, Черкасах, Кропивницькому, Олександрії, Сумах та Харкові. Попереду — Полтава.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук