Компанія «Снєжка-Україна» підписала Меморандум про співпрацю з Міністерством освіти

Суспільствореклама, 7 листопада 2016, 10:00 304 0

Бізнес співпрацює з освітою. Компанія «Снєжка-Україна» підписала Меморандум про співпрацю з Міністерством освіти і науки України. Документ – гарантія того, що партнерство сприятиме розвитку професійної освіти у будівельній галузі.

Без тісної співпраці з майбутніми роботодавцями готувати кваліфікованих працівників різних професій – неможливо, наголосив заступник Міністра освіти і науки України.

«В даному випадку компанія допомагає нам не тільки створювати програми стандарти, але вона допомагає розробляти програми тренінгів для майстрів, які будуть готувати. Для нас дуже важливо те, що вони дають свої розхідні матеріали, тому що для них цікаво, щоб з їхніми матеріалами правильно працювали», – зазначив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Компанія відкрила навчально-практичні центри «Снєжка» у Львівському Ставропігійському ВПУ і у вищому професійному училищі будівництва та архітектури у Луцьку. За підтримки Міносвіти компанія створюватиме такі центри в усіх областях України. Там можна буде опанувати професії «маляр-опоряджувальник», «столяр» та «майстер з утеплення».

«Наступний буде Калуш, плануємо у цьому році ще Житомир. З іншими ще будемо говорити і планувати», – сказав директор фірми «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.

Компанія забезпечить необхідними матеріалами для навчання і якісної підготовки кваліфікованих робітників будівельної галузі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук