Комунальні підприємства Львова готові до зими

Головні новини Львова 25.10Ірина Панчишин, 25 жовтня 2016, 19:22 479 0

Шляхо-ремонтні підприємства (ШРП) Львова запевняють – сніг їм не страшний. На території підприємств техніка вже напоготові. Всього в місті прибирати сніг виїде 145 машин.

Якби Львів засніжило сьогодні – ШРП Личаківського району не злякалось би, розповів його директор. Каже, до зими готувались ще з літа. Деяку техніку підремонтували, деяку замінили на нову.

«До зими в нас готові 36 одиниць техніки, зокрема екскаватори, навантажувачі і машини для вивозу снігу у важкопрохідних місцях. Піскосуміші, за підрахунками минулих років, нам вистачає на 2-2,5 місяці – це за найгірших погодних умов», – запевнив директор ШРП Личаківського району Теодор Олексин.

Оглянути господарство підприємства прийшли й міські депутати. Аби вберегти цінне гаражне приміщення, проситимуть інженерну комісію допомогти фінансово.

«Личаківське ШРП має величезну перевагу, воно має бокси, де можна зберігати взимку техніку. Але треба нову покрівлю, і на це треба досить великі гроші. ШРП саме не потягне такі видатки, я думаю, що треба допомагати», – додав депутат міської ради Олег Шмід.

ЗІЛи, трактори, грейдери та піскорозкидувальне обладнання напоготові і в шляхо-ремонтному підприємстві Шевченківського району. За півроку воно заробило 11 млн грн. За ці гроші не лише модернізують приміщення, але й купили техніку, потрібну для роботи на дорозі.

«Ми купили собі фрезу метрову, ми купили собі 6,6-тонний віброкаток. Звичайно, все вже використане, тому що на нове грошей не вистачає. Ми купили собі віброкаток маленький для роботи на тротуарах», – розповів директор ШРП Шевченківського району Володимир Гордєєв.

Загалом же сніг у місті прибиратиме 145 одиниць техніки. Її випустять на дороги чотири комунальні та одне приватне підприємство. Піскосуміші підготували аж 19 тисяч метрів кубічних.

«У нас вже є укладені договори і поставлено 10 тис. метрів кубічних піскосоляної суміші. Окрім цього, є 480 тонн солі і 13,5 тонни реагенту. Також районні адміністрації уклали ще договори орієнтовно на 9 тис. метрів кубічних піскосоляної суміші», – зазначив начальник міського відділу благоустрою Валерій Самойленко.

Наступного року для ШРП планують докупити ще 10 піскорозкидувачів та 6 тракторів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук