Костик Москалець написав пісні до нового альбому Віктора Морозова - "Армія світла"

5 вересня 20084470

"Армія світла" - під такою назвою 15 вересня у Львові в Національному академічному українському драматичному театрі ім. М.Заньковецької пройде вечір відомого поета Костика Москальця. Під час заходу автор пісень "Вона", "Ти втретє цього літа зацвітеш", "Oh, my dear Ukraine", який вже близько 15 років не був у Львові, заспіває кілька власних пісень та продекламує глядачам вірші.

Участь у вечері візьмуть Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії", гурт "Файно", акомпануватиме виконавцям камерний квартет "Віртуози Львова", вестиме вечір лауреат Шевченківської премії, поет Василь Герасим’юк, музикант Віктор Морозов виконає кілька нових пісень Костика Москальця. "Ці пісні увійдуть до нового альбому "Армія світла", який вийде у вересні. Візія назви і оформлення цього альбому прийшла до Костика увісні. Він написав для нього близько 20 пісень, так що я навіть мав можливість вибирати", - зазначив В. Морозов.

Організатор вечора Соломія Чубай під час прес-конференції зазначила, що ідея його проведення у неї виникла тоді, коли дізналася, що багато хто так і не знає хто є автором "Вона". "Були люди, які думали, що Костик взагалі помер. Ми вирішили, так би мовити, його "воскресити". Частину коштів від цього заходу ми передамо Костику", - додала вона.

С.Чубай зазначила, що проведення вечора коштує близько 300 тис. грн, 38 тис. грн надала Львівська міська рада в межах конкурсу соціально-культурних проектів. Акція проходитиме в межах Форуму видавців та святкування 15-річчя "Дзиґи".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук