«Кредобанк» проводить у школах уроки фінансової грамотності

Суспільствореклама, 24 листопада 2016, 17:18 250 0

Фахово про гроші – із перших рук. Уроки фінансової грамотності для львівських старшокласників проводять нинішні та майбутні банкіри. Такий соціальний проект разом із Львівським Університетом банківської справи започаткував «Кредобанк».

«Не має значення, скільки тобі років – чи 10-15 чи 55 – як можеш щось зрозуміти краще в цьому напрямку, як можеш щось порахувати краще, то це є краще для тебе», – сказав заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Даміан Раґан.

Саме цій школі «Кредобанк» уже допомагав. Але якщо раніше це було нове обладнання для кухні чи інші подарунки, то тепер прийшли зі знаннями.

«Сьогодні для старших класів, 10-11-их, вони закінчують школу не сьогодні-завтра, йдуть в широке життя, я вважаю, що фінансова грамотність є дуже важлива. І ми дуже вдячні «Кредобанку», що вони погодились на такий проект і розпочинають цикл уроків», – розповів директор СШ №10 ім. Марії Магдалени Ришард Вінценц.

Такі ж уроки фінансової грамотності представники банку вже провели у шістьох різних школах Львова.

«Ми є банком зі Львова і для Львова. Ми дуже тішимось, що є хтось, хто хоче почути про те, що ми можемо сказати про наш досвід і про те, як безпечно, обережно рухатися вперед», – додав заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Даміан Раґан.

Цей урок відбувся із яскравим посібником, виданим у Польщі. Учням він доступно розповідає про світ грошей. Аби надрукувати цю книжку українською мовою, у «Кредобанку» зараз шукають партнерів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук