Лише 10 райрад Львівщини мають сайти, що оновлюються

29 серпня 20116220

Лише 10 районних рад Львівщини мають сайти, які регулярно наповнюються інформацією про їхню діяльність, ще 10 рад не мають їх взагалі.

Про це 29 серпня повідомила виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська під час прес-конференції щодо моніторингу діяльності місцевих рад Львівщини з листопада 2010 року до червня 2011 включно.

О.Дащаківська зазначила, що районним радам Львівщини не вистачає фінансових і кадрових ресурсів для створення і ведення своїх інтернет-сторінок.

Проте, як вона прокоментувала ZAXID.NET, прямий зв’язок з економічною самодостатністю краю провести важко. «Турківський район, який традиційно називають «депресивним», має свій сайт, а сусідній Сколівський має спільну сторінку зі Сколівською райдержадміністрацією», - зазначила вона.

О.Дащаківська зазначила, що на таких сайтах дуже мало інформації про можливості зв’язатися з депутатами для виборців, є лише відповідна інформація керівництва рад. Разом із цим, інформація про партійну приналежність депутатів окремих рад почала з’являтися на сайтах, після відповідних інформаційних запитів ЛОГО КВУ.

У більшості випадків, як зазначила експерт, дуже складно розшукати місцеві бюджети, є лише інформація про їх прийняття.

Що ж до новин, то в середньому, за півроку їх з’явилося 30. Найменше на сайтах Буської та Пустомитівської районних рад – по 4, найбільше, 68, - Золочівської райради. За словами О.Дащаківської, у новинах переважає інформація щодо організаційних моментів роботи ради, про стосунки з Львівською облрадою та привітання з різноманітних нагод.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук