Львівська мерія затвердила список учасників АТО, які претендують на земельні ділянки

У понеділок, 26 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив список учасників АТО, які звернулись за отриманням дачних земельних ділянок за межами Львова.

«Це – рішення не про розподіл ділянок, а про затвердження списку громадян, які звернулись до Центру надання послуг учасникам бойових дій з проханням про надання їм земельної ділянки. У цьому списку 563 мешканці Львова, які звернулись від початку дії цієї програми (Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції, прийнята Львівською міськрадою у квітні 2015 року, – ред.). Наше завдання було отримати документи від цих людей та перевірити їх достовірність, чи справді всі вони можуть претендувати на ділянки як учасники АТО», – повідомив в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Далі ці списки скерують робочій групі, створеній розпорядженням голови ЛОДА Олега Синютки, яка вже і займатиметься розподілом земельних ділянок за межами Львова. В пре-службі ЛМР пояснили ZAXID.NET, що не можуть опублікувати цей список, оскільки він містить персональну інформацію про претендентів на ці ділянки.

Учасникам АТО зокрема можуть надати ділянки, розташовані між промисловою зоною «Рясне» та житловим районом «Білогорща». Зараз ДП «Державний інститут проектування міст "Містопроект"» займається розробкою детального плану цієї території. Однак наразі не відомо, скільки саме ділянок буде у цій місцевості.

Нагадаємо, 26 січня, 42-м родинам учасників АТО вручили ордери про право власності на квартири у новобудові на вул. Під Голоском у Львові. Це – перший і наразі єдиний в Україні випадок, коли коштом міськогобюджету для учасників АТО збудували багатоквартирний будинок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук