Львівська міськрада відкрила доступ до бази даних розвитку міста

СуспільствоАліна Домбковська, 19 жовтня 2016, 14:16 627 0

Міська рада Львова створила інтернет-платформу з вільним доступом до основних показників розвитку міста. Серед українських міст саме Львів є першим та єдиним, який оприлюднює статистичні дані своїм мешканцям. У створенні проекту взяла участь міська рада спільно з ІТ-компанією Sigma Software.

Проект створили за зразком місцевих порталів Лондона, Едмонтона, Дубліна. «Панель міста» поділили на три змістові блоки: у розділі «Статистика» міська рада вказує основні показники життя міста в різних сферах життя. Блок «Якість життя» відображає рівень задоволеності рівнем у всіх сферах життя. А в частині «Стратегія» можна контролювати рівень виконання плану міської ради до 2025 року. Наразі гості сайту можуть переглянути близько 200 показників за останній рік. Щороку дані оновлюватимуть.

«Нашою метою є, власне, спростити доступ до всіх цих показників. Щоб це не були складні великі таблиці, з якими складно розбиратися, а, власне, спрощений, доступний, візуальний, легкий для сприйняття формат», – розповіла директор ЛКП «Міський центр ІТ» Олена Гунько.

«Це тільки перший крок, наступним в нас будуть найближчим часом презентовані ще низка проектів, які стосуються відкритих даних», – поділився директор ЛКП «Міський центр ІТ», радник міського голови з питань впровадження ІТ Андрій Вишневський.

Проект вже доступний на сайті міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук