Львівська облрада відмовилася запроваджувати електронні звернення до депутатів

Суспільство22 листопада 20162720

Депутати Львівської обласної ради відмовились підтримувати проект рішення про запровадження інтернет-звернень до керівництва та комісій ЛОР. За відповідне рішення під час сесії 22 листопада проголосувало лише 33 депутати із 45 необхідних.

«Інтернет-приймальня має на меті розширення можливостей громадян звертатися до депутатів з пропозиціями, проханнями та зауваженнями. У проекті рішення не було закладено жодних політичних питань. Таке голосування – результат політичних маніпуляцій або свідчення недолугості деяких депутатів. Сьогодні обласна рада не дала мешканцям можливості активно долучатися до контролю влади», – заявив автор проекту рішення, заступник голови фракції «Самопоміч» у ЛОР Роман Кізима.

Клікніть на зображення, щоб збільшити

Згідно з проектом рішення, на сайті облради мали створити окремий розділ, в якому мешканці області могли б писати звернення до голови ЛОР, його заступників, комісій та конкретних депутатів. Відповідь на такі звернення мала надходити протягом місяця з дати написання. Втім, для прийняття цього рішення було недостатньо голосів.

Зазначимо, що у вересні 2016 року депутати Львівської міської ради підтримали запровадження електронних звернень до депутатських комісій міськради. Для цього на сайті ЛМР виділили окремий розділ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук