Львівські депутати вдруге відмовились викупити приміщення для Центру опіки сиріт

Це питання повторно розглянуть на засіданні наступної сесії міськради

Головні новини Львова 11.07Софія Лазуркевич, 11 липня, 14:07 377 0

У четвер, 11 липня, депутати Львівської міськради друге відмовились виділяти 40 млн грн для викупу у Львівської облради колишньої школи-інтернату на вул. Короленка,7 для функціонування Центру опіки сиріт УГКЦ.

У проекті ухвали про розподіл коштів бюджету розвитку було вказано, що 40 млн грн місто скеровує як субвенцію обласному бюджету. Мер Львова Андрій Садовий наголосив, що облрада передасть місту будинок на вул. Короленка, 7 лише після виділення 40 млн грн субвенції. За словами Садового, рішення про виділення коштів мерія має прийняти до 1 серпня та перерахувати 40 млн грн ЛОР до 1 вересня, інакше ЛОР продасть будинок на вул. Короленка, 7.

Під час обговорення цього питання депутати запропонували зарезервувати ці кошти, щоб вони були скеровані саме на ремонт будинку на вул. Короленка, 7. Відтак депутати відмовились голосувати за виділення 40 млн грн субвенції обласному бюджету. За ухвалу про розповіл коштів бюджету розвитку, з якого зокрема вилучили пункт про субвенцію обласному бюджету та кошти для ЛКП «Муніципальна варта», проголосували 52 депутати.

Андрій Садовий наголосив, що у такому разі до 1 серпня буде скликана ще одна сесія міськради, на якій розглянуть це питання.

Поіменне голосування депутатів за ухвалу про розподіл коштів бюджету розвитку, з якого вилучили пункт про 40 млн грн субвенції ЛОР

Нагадаємо, що на попередньому засіданні Львівської міськради депутати також не підтримали рішення про виділення 40 млн грн субвенції Львівській обласній раді.

Нагадаємо, що раніше Центр опіки сиріт звертався до облради, щоб колишню школу на вул. Короленка, 7 передали сиротам для створення «Дому милосердя». Своєї будівлі Центр не має і змушений працювати із дітьми у понад 20 різних приміщеннях. Із аналогічним проханням до ЛОР двічі зверталась і мерія Львова, а також почесні громадяни міста та керівники культурних установ.

Проте комісія із питань комунального майна та приватизації ЛОР не підтримала звернень і вирішили таки продавати приміщення. Згодом Центр опіки сиріт проводив різні заходи, щоб зібрати гроші для викупу будинку на аукціоні, однак це не вдалось.

27 лютого приміщення школи продали на аукціоні київській брокерській компанії за 35,1 млн грн. Паралельно з аукціоном відбувався суд, який зупинив продаж будинку на аукціоні. Після рішення суду облрада фактично не може підписати договір продажу цього будинку. Згодом Львівська обласна рада не змогла скасувати рішення суду, а депутати ЛОР погодились продати Львову будинок за 40 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук