Мерія Львова вдруге звернулась до ЛОР із проханням передати сиротам колишню школу

Депутати облради планують продати будинок колишнього інтернату на вул. Короленка, 7 на аукціоні

У четвер, 24 січня, під час засідання сесії депутати Львівської міської ради вдруге звернулись до керівництва облради з проханням скасувати продаж приміщення на вул. Короленка, 7 та передати будівлю у користування Центру опіки сиріт. Попереднє прохання міськради аналогічного змісту комісія з питань комунального майна та приватизації ЛОР не підтримала.

Зараз Центр, який опікується дітьми-сиротами, дітьми із малозабезпечених сімей, із шкіл-інтернатів не має постійного приміщення у Львові. Тому вимушений збирати дітей у різних будівлях міста. Через це керівництво Центру просить надати йому у довгострокову оренду приміщення колишньої Львівської середньої загальноосвітньої школи-інтернату на вул. Короленка, 7, площею майже 3 тис. м2.

Нагадаємо, що будівля на вул. Короленка,7 є у власності облради. Раніше це приміщення було включене до переліку об’єктів, які ЛОР планує продати на аукціоні. Відповідне рішення торік, 25 жовтня, прийняли обласні депутати.

У грудні 2018-го мерія Львова вже зверталась до обласної ради з проханням не продавати приміщення на вул. Короленка, а передати його Центру опіки сиріт. Однак ЛОР не підтримала такої ініціативи, аргументуючи, що вже є рішення сесії про продаж майна на аукціоні.

Тому депутати на сесії ЛМР прийняти рішення повторно звернутись до облради з проханням скасувати рішення про продаж будівлі, оскільки, на їх думку, Центр має більшу потребу у цій будівлі.

На думку депутатів, розміщення у центрі Львова Центру опіки сиріт забезпечить доступ до їхніх послуг п'ятьом школам-інтернатам та реабілітаційним центрам, які розташовані неподалік.

Також на сесії 55 голосами підтримали електронну петицію про передачу будівлі інтернату у користування сиротам. Нагадаємо, що цю петицію торік, 11 листопада, зареєстрував о. Роман Прокопець, голова Центру. Впродовж місяця петиція набрала необхідних 500 підписів.

До наступного засідання сесії ЛМР управлінню комунальної власності департаменту економічного розвитку доручили підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених у петиції.

Довідка: Центр опіки сиріт утворила УГКЦ понад 10 років тому для опіки дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей із шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, будинків сімейного типу, розподільників, комунальних будинків дитини. Центр дбає про духовне збагачення та фізично-моральну підтримку дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук