Почесні громадяни Львова просять керівництво області передати сиротам приміщення на Короленка

СуспільствоОрися Шиян, 14 лютого 20198251

Почесні громадяни міста Львова звернулися до керівництва області з проханням передати приміщення на вул. Короленка, 7 «Центру опіки сиріт» ЛО УГКЦ. Відповідне звернення підписали Мирослав Маринович, Ігор Калинець, Андрій Содомора та Ігор Юхновський і скерували його до голови та депутатів Львівської обласної ради, голови ЛОДА.

У зверненні почесні громадяни міста Львова просять керівництво області вирішити питання щодо приміщення на вул. Короленка, 7 на користь сиріт. І передати їх для потреб «Центру опіки сиріт» ЛО УГКЦ.

У тексті звернення мовиться:

«Останніми днями ми стали свідками дискусії навколо передачі приміщення на вул. Короленка, 7 у місті Львові для потреб «Центру опіки сиріт» ЛО УГКЦ.

«Центр опіки сиріт» займається харитативною діяльністю вже багато років та акцентує свою діяльність на духовності, використовує спорт та різноманітні заходи як спосіб забрати сиріт з вулиці. Волонтери зосереджені на вихованні дітей в любові, пошані та повазі як до старших, так і одне до одного. Дітям допомагають віднайти орієнтири та знайти своє місце в житті. Чи можливо ці речі купити за гроші? Звичайно, ні. Однак для їх плекання необхідно створити максимально відповідні умови.

На сьогоднішній день волонтерам центру бракує гідного приміщення для розширення та реалізації подальших проектів. Тому ми просимо шановних депутатів обласної ради та очільників Львівщини, керуючись гуманітарними і морально-етичними нормами, вирішити питання передачі приміщення на вул. Короленка, 7 на користь опіки над сиротами.

Ваш вклад у цю шляхетну справу продемонструє вашу щиру зацікавленість у вихованні достойного майбутнього нашого народу.

Які випробування чекають цих дітей в холодному та байдужому світі не важко здогадатись. Уся та турбота і тепло, які вони отримають сьогодні від небайдужих і добрих людей, допоможе їм не лише міцно встати на ноги, а й зробить їх кращими громадянами, батьками, працівниками і сусідами. Чим більше ми посіємо добра сьогодні, тим більше пожнемо його плодів у майбутньому. Сподіваємось на ваше розуміння і підтримку».

Нагадаємо, раніше Центр опіки сиріт звертався до облради, щоб колишню школу на вул. Короленка, 7 передали сиротам, оскільки своєї будівлі Центр не має і змушений працювати із дітьми у понад 20 різних приміщеннях. Із аналогічним проханням до ЛОР двічі зверталась і мерія Львова. Проте комісія із питань комунального майна та приватизації ЛОР його не підтримала. Своє рішення облрада аргументує тим, що виручені від продажу кошти у тому числі планують скерувати на потреби дитячої поліклініки «ОХМАТДИТ», Львівської обласної клінічної лікарні, а також ліцею імені Героїв Крут.

Після відмови ЛОР Центр опіки сиріт збирає кошти, щоб викупити будівлю колишнього інтернату в ЛОР з аукціону. На покупку приміщення інтернату необхідно зібрати до 27 лютого щонайменше 29 млн грн. Наразі зібрали лише близько 250 тис. грн. Керівники 32 культурних установ Львова вирішили підтримати Центр і також звернулись до очільників області із проханням передати будівлю сиротам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук