Людям з інвалідністю і пораненим в АТО дозволили самостійно вибирати санаторії для реабілітації

Кабінет міністрів України дозволив людям з інвалідністю і пораненим під час антитерористичної операції військовим самостійно визначати санаторій для проходження санаторно-курортного лікування.

Як йдеться у відповідній постанові, уряд встановив, що путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції будуть закуповуватися на підставі тристоронньої угоди. Людина зможе самостійно вибрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися в управління соціального захисту, де заклад перевірятимуть на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, на підставі якої передбачено безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним установам за надані послуги.

Максимальна вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування щороку визначатиме Міністерство соціальної політики за погодженням з Міністерством фінансів.

Перелік базових послуг, які повинні надаватися особам відповідно до медичних рекомендацій і входять у вартість путівки буде затверджувати Мінсоцполітики.

Постановка на облік для отримання путівки відбувається на підставі заяви та довідки, яку необхідно оновлювати не рідше одного разу на 3 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук