Міграційна служба видаватиме українцям паспорти напередодні та у день виборів президента

ДМС працюватиме 30 і 31 березня

СуспільствоАндрій Стець, 26 березня 20193940

Підрозділи Державної міграційної служби працюватимуть напередодні та у день проведення виборів президента, у суботу, 30 березня, і в неділю, 31 березня, для видачі паспортів громадянина України. Про це повідомили у прес-службі ДМС.

«Державна міграційна служба України сприяє тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, маючи на руках паспорт громадянина України. Тому у переддень та у день проведення виборів 30 і 31 березня 2019 року організовано чергування працівників територіальних органів і підрозділів ДМС на території всієї України - для видачі вже виготовлених паспортів, які вже доставлені в територіальні органи і підрозділи ДМС», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ДМС звернулася до «Поліграфічного комбінату «Україна» з пропозицією розглянути можливість невідкладного виробництва та персоналізації паспортів громадян України для їх подальшої оперативної доставки в територіальні органи і підрозділи ДМС.

Також вона звернулася у Центри надання адміністративних послуг та центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» з пропозицією розглянути можливість організації роботи з видачі паспортів 30 і 31 березня.

Зазначимо, що введення паспорта у формі картки почалося у січні 2016 року. Наразі нові паспорти в Україні видаються лише у разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку і оформляють паспорт вперше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук