Мін’юст вже нарахував в Україні 9,5 тис. корупціонерів

Міністерство юстиції України презентувало оновлений реєстр корупційних правопорушників.

«Цей реєстр працює з початку 2014 року, а на сьогоднішній день реєстр містить інформацію щодо 9500 осіб і постійно оновлюється», – сказала на брифінгу в понеділок, 13 липня, в Києві перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, повідомляє Телеканал новин “24”.

Вона зазначила, що раніше надходили скарги, зокрема, від журналістів, про те, що реєстр технологічно недосконалий і складно шукати потрібну інформацію. За словами першого заступника міністра, до оновлення пошуку в реєстрі людину можна було знайти тільки за прізвищем особи, яка вчинила корупційне правопорушення.

«Сьогодні ми вдосконалили цей реєстр. Ви можете тепер шукати інформацію за прізвищем, ім’ям, по батькові, місцем роботи на момент вчинення корупційного правопорушення, за складом корупційного правопорушення, виду покарання або стягнення», – пояснила Севостьянова.

Тобто, за її словами, пошук спрощений настільки, що можна знайти дані про корупціонера за статтею кодексу про адмінпорушення. Також перший заступник міністра зазначила, що за результатами пошуку буде оприлюднено більше інформації.

Севостьянова розповіла, що на сайті кожен день буде доступний для скачування файл з інформацією про тих, хто недавно потрапив до цього реєстру.

«На цей час реєстр працює в тестовому режимі. Найближчим часом, якщо не буде виявлено проблем, то він працюватиме на постійній основі», – наголосила Севостьянова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук