МВС отримає 50 млн грн на виготовлення внутрішніх паспортів нового зразка

Кабінет міністрів доручив Міністерству фінансів України виділити з резервного фонду 50 млн гривень для виготовлення внутрішніх паспортів нового зразка.

Відповідну постанову № 546 «Деякі питання запровадження паспорта громадянина України» прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав 30 липня, а на сайті уряду вона з’явилася у середу, 5 серпня.

«Виділити Міністерству внутрішніх справ 50 000 тис. гривень для здійснення заходів, пов'язаних з впровадженням паспорта громадянина України відповідно до закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус», – йдеться в постанові .

Цим документом пропонується Міністерству фінансів здійснити зазначені виплати за рахунок коштів резервного фонду держбюджету.

Кабмін 25 березня затвердив зразок і технічний опис бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, а також зразок і технічний опис бланка паспорта громадянина України, який не містить безконтактний електронний носій. Згідно з постановою, оформлення та видача паспортів нового зразка почнеться з 1 січня 2016 року.

24 червня Кабмін доручив Державній міграційній службі, МВС, Держспецзв'язку, Раді міністрів Криму, Нацбанку та органам місцевого самоврядування (останні два – за згодою) забезпечити видачу громадянам біометричних паспортів в терміни з першої половини 2016-го по 2017 рік.

У грудні 2012 року набув чинності закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Закон передбачає введення біометричних паспортів, що містять чіп, або безконтактний електронний носій інформації, на якому записані, зокрема, біометричні дані людини – відбитки пальців, розпізнавання обличчя, ДНК, долоня руки, сітківка ока та ін.

Як відомо, в Україні з біометричними даними також почали оформляти паспорти громадянина України для виїзду за кордон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук