На фестивалі в Іспанії російська делегація презентувала львівське пиво як російське

СвітКатерина Чурилова, 26 серпня 20171594037
Росіяни представили львівське пиво як своє на фестивалі культур у іспанському місті Сантандер

На фестивалі культур світу, що проходить в місті Сантандер на півночі Іспанії, російська делегація виставила у своєму павільйоні українське пиво «1715» і «Роберт Домс» та презентувала їх як продукти російського виробництва. Про 26 серпня повідомила українська журналістка Леся Гасич.

Вона зазначила, що на фестивалі Україна не представлена, тож росіяни вирішили цю прогалину і виставили в своєму павільйоні національної кухні українське пиво, а також польське «Żywiec».

Журналістка додала, що серед страв, які росіяни намагалися видати за національну кухню, були «китайські пельмені, ісконно російські чебуреки та сосиски в тісті».

«Якщо вкрасти чужі землі для Росії не проблема, то присвоїти чужі продукти тим більше. Не краще і з представленням «народних» виробів – футболки СССР, Ленін та куди ж без «Goodbye America» та традиційних матрьошок. Не зрозуміло, для чого там протигази, похідні (військові?) рюкзаки, фляги та камуфляжні штани. «Русский мир» вже в Іспанії?», – додала Леся Гасич.

Слід зазначити, що пиво «1715» та «Robert Doms» виготовляють у Львові на потужностях «Львівської пивоварні», яка входить до складу світового холдингу Carlsberg.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук