Нумерацію вагонів з «голови» і «хвоста» поїздів у Києві замінили на «схід» і «захід»

В «Укрзалізниці» вважають, що це покращить орієнтування пасажирів

У Києві змінили формат оголошень про нумерацію вагонів. Тепер пасажирів інформуватимуть, що "нумерація вагонів починається зі сходу" або "із заходу"

На центральному залізничному вокзалі Києва запровадили нову систему подання інформації про розташування вагонів у потягах, що прибуваютьі відбувають.

Замість нумерації з «голови» і «хвоста» поїзда тепер нумерація ведеться зі «сходу» і «заходу», повідомив заступник начальника департаменту пасажирських перевезень далекого прямування «Укрзалізниці» Олександр Красноштан.

«Багатьом пасажирам було складно визначити: де “голова”, а де “хвіст”. Особливо тим, хто не часто подорожує. Нещодавно було змінено формат оголошень, і тепер нумерація починається “зі сходу” або “із заходу”. При вході на платформи зроблені відповідні позначення», – пояснив Красноштан.

За його словами, таке рішення було прийнято для поліпшення навігації для пасажирів на вокзалі. При цьому Олександр Красноштан не уточнив, чи торкнеться це нововведення інших залізничних вокзалів країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук