На Львівщині учасникам бойових дій на сході виділили 618 земельних ділянок

СуспільствоДар'я Буряченко, 7 листопада 20142451

Головне управління Державного земельного агентства у Львівській області видало учасникам антитерористичної операції 618 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність площею 83,2 га.

З них 598 земельних ділянок для ведення садівництва, 13 - особистого селянського господарства, 7 ділянок для індивідуального дачного будівництва, повідомили у прес-службі відомства.

На сьогодні 66 військовослужбовцям затверджено проекти землеустрою, у власність передано земельні ділянки для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва площею у 6,53 гектара.

Фахівці державних підприємств Львівської регіональної філії Центру державного земельного кадастру та Львівського інституту землеустрою розробляють технічну документацію на земельні ділянки для учасників АТО у стислі терміни.

Найбільше заяв від учасників АТО щодо приватизації земельних ділянок надійшло у Пустомитівському (318), Яворівському (99), Кам'янко-Бузькому (67), Бродівському (57), Городоцькому (56), Жовківському (56) та Золочівському (52) районах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук