На виборах у Раду зросте кількість зіпсутих бюлетенів, - експерт

30 липня 20125410
На виборах у Раду зросте кількість зіпсутих бюлетенів, - експерт
фото express.te.ua
Вибори

Відсутність графи «проти всіх» у бюлетені призведе до збільшення кількості зіпсутих бюлетенів. Про це заявила виконавчий директор ЛОГО Комітет виборців України Оксана Дащаківська.

«Я знаю багатьох людей, які мають на сьогодні позицію «проти всіх». Або вони не прийдуть на вибори. Є інший варіант, якщо люди таки прийдуть на вибори, і є більшими компромістами в голосуванні, то вони будуть методом випадкового попадання ставити галочку. Тому результати по деяких округах можуть подивувати. У цьому плані більші шанси мають треті сили, не Об’єднана опозиція  і не Партія регіонів», - розповіла Оксана Дащаківська.

Вона також вважає, що ці вибори будуть іншими, аніж попередні з огляду на те, що політичні партії вимушені реагувати на громадськість. «Нехай ця дискусія ведеться на рівні експертів, вона не ведеться із виборцями, але вона ведеться. Я думаю, що вже наступну кампанію будуть визначати виборці, а не політичні партії», - зазначила Оксана Дащаківська.

Вона висловила сподівання, що до парламенту прийдуть нові обличчя, які будуть захищати той регіон, до якого вони будуть прив’язані.

Нагадаємо, Оксана Дащаківська заявила, що політичні партії, які розпочали політичну агітацію швидше, можуть втратити рейтинги. Також вона зазначила, що виборці, особливо у сільській місцевості, готові голосувати за тих кандидатів у депутати, які вкладають гроші у їхні населені пункти, і навіть не вважають це підкупом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук