Наливайченко назвав розширення Росією санкційних списків «політичною грою»

Суспільство26 грудня 2018750

«Політичною грою у списки», назвав лідер Руху Справедливість Валентин Наливайченко розширення Російською Федерацією переліку громадян та підприємств України, які підпадають під російські санкції.

За його словами, формування списку не підлягає жодному здоровому глузду і логіці. Принципи формування санкційного переліку мають виключно політичний характер. А отже, мова йде про політичні ігри Російської Федерації, яка намагається вкинути в українське суспільство дискусію з приводу фігурантів списку.

Водночас, Наливайченко застерігає, що у справжньому російському санкційному списку, що не демонструється громадськості, є реальні українські герої: бойові офіцери і солдати, які щодня воюють на фронті, реально стримуючи ворога.

Україні, переконаний Валентин Наливайченко, потрібно спільно з західними партнерами впевнено рухатися шляхом посилення і розширення дієвих санкцій проти Російської Федерації. За словами політика, «українська сторона має провести консультації, насамперед, з США, Великою Британією та ЄС, в тому числі, щодо ініційованого Наливайченком Азовського пакету санкцій задля звільнення українських моряків і суден».

Що стосується безпосередньо українського санкційного пакету, то він мав би передбачати запровадження візового режиму з РФ, обмеження обігу рубля на території України, виведення російських власників з володіння стратегічними об'єктами української інфраструктури, зокрема енергетичної.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук