Нардеп з «Народного фронту» згадав про незадекларований мільярд

ЗМІ називають 45-річного Ігоря Котвіцького бізнес-партнером сім’ї міністра МВС Арсена Авакова

СуспільствоАК, 15 вересня 201513841
Нардеп з «Народного фронту» згадав про незадекларований мільярд
Народний депутат Ігор Котвіцький

Народний депутат від «Народного фронту» Ігор Котвіцький доповнив свою декларацію за попередній рік, дописавши, що мав на рахунках у банках та інших фінансових установах 970,92 млн грн.

Доповнена декларація Котвіцького за 2014 рік оприлюднена на сайті Верховної Ради лише в кінці серпня. Хоча у березні, коли всі парламентарії мусять подавати декларацію про доходи, Котвіцький вказав заощадження та рахунки у розмірі 63,9 млн грн. Тепер же загальна сума коштів зросла більше, ніж на 907 млн грн.

Завдяки згаданому майже мільярду Ігор Котвіцький став офіційно найбагатшим депутатом Верховної Ради.

Крім того, збільшилась загальна сума його сукупного доходу з 26,06 до 71,9 млн грн. Це сталося завдяки зростанню доходу від дивідендів і процентів.

Сам Ігор Котвіцький пояснив таку разючу зміну у своїй декларації про доходи помилкою бухгалтера, який у березні заповнював його декларацію. «Це до бухгалтера питання. Люди помиляються і виправили помилку. Це гроші, які багато років лежали на рахунках у банках, а не виникли нізвідки. Це механічна помилка», – заявив він журналістам.

За даними Радіо Свобода, Котвіцький є бізнес-партнером сім'ї міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. На момент обрання народним депутатом він був членом спостережної ради – віце-президентом ПАТ «Інвестор», яке спеціалізується на наданні інформаційних, консультативних та маркетингових послуг, оптової торгівлі, а також оренді офісних приміщень. Головою наглядової ради – президентом ПАТ «Інвестор» до 2013 року був сам Арсен Аваков, а зараз цю посаду обіймає його дружина – Інна Авакова.

Згідно з офіційною інформацією Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, станом на 2013 рік Інна Авакова володіла 42,064% акції ПАТ «Інвестор», ще 1,69% належали сину Олександру Авакову, а 9,566% мав Котвіцький.

З того часу дані про зміну власників ПАТ «Інвестор» офіційно не оприлюднювалися.

Восени 2014 року Ігор Котвіцький став народним депутатом, пройшовши до Верховної Ради у виборчому списку «Народного фронту» (№48)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук